Inżynier Sprzedaży w Branży Wentylacyjnej z j. angielskim

"MAICO POLAND" sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Maico Poland Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem urządzeń niemieckiej firmy MAICOElektroapparate Fabrik GmbH na rynku polskim.

Firma zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości niezawodnych systemów wentylacji, wśród ponad 1600 produktów znajdziecie Państwo pojedyncze wentylatory, złożone systemy dla mieszkań i domów, centrale wentylacji wywiewno-nawiewnej z odzyskiem ciepła dla domów jednorodzinnych, energooszczędnych i pasywnych oraz rozwiązania dla działalności gospodarczej, przemysłu i zastosowań specjalnych.

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Inżynier Sprzedaży  w Branży Wentylacyjnej z j. angielskim
Miejsce pracy: woj.dolnośląskie, mazowieckie, małopolskie

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie kontaktów z inwestorami, projektantami i wykonawcami branży sanitarnej
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Dobór urządzeń
  • Opracowywanie ofert handlowych
  • Doradztwo techniczne
  • Realizacja założonych planów handlowych

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie: wyższe, kierunkowe: inżynier budownictwa / branży sanitarnej HVAC
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i/lub niemieckiego
  • Dobra znajomość lokalnego rynku i branży
  • Obsługa komputera
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska CAD
  • Umiejętność projektowania / Uprawnienia projektowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy