Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier sprzedaży w obszarze automatyki pomiarowej i inspekcyjnej

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Poznańska 104

Skórzewo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej firmy: m.in. czujniki i roboty.

  • Pozyskiwanie klientów i budowanie relacji biznesowych.

  • Rozwijanie współpracy z klientami już istniejącymi.

  • Prowadzenie spotkań, prezentacji oraz negocjacji.

  • Analiza potrzeb i proponowanie optymalnych rozwiązań.

  • Raportowanie aktywności w narzędziach firmowych.

  • Współpraca z innymi działami w ramach organizacji.

  • Udział w konferencjach branżowych oraz targach.

  • Udział w szkoleniach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: automatyka, mechatronika, elektronika, robotyka.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Zaangażowanie w powierzone zadania oraz samodzielność.

  • Pewność siebie oraz łatwe nawiązywanie kontaktów.

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i pracy z klientem.

  • Wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy.

  • Niezbędna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • Narzędzia niezbędne do pracy.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Wsparcie doświadczonego zespołu inżynierów.

  • Możliwość pogłębiania wiedzy technicznej w zakresie zaawansowanych systemów pomiarowych i narzędziowych.

  • Szkolenia produktowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

www.ita-polska.com.pl

Przewiń do profilu firmy