Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży w obszarze automatyki przemysłowej

  • śląskie
  • Specjalista
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: woj. śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie.

    Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

    Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarczamy produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

    Opis stanowiska:

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż rozwiązań Schneider Electric z pionu Przemysłu, głównie rozwiązania z zakresu HMI (panele operatorskie, komputery przemysłowe, systemy wizualizacji) na powierzonym terenie – region Południe - (woj. śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

    Główne zadania:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Podtrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami
    • Przygotowywanie ofert technicznych i wycen dla klientów
    • Aktywne poszukiwanie projektów
    • Ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności technicznych związanych z przydzielonym zakresem produktów oraz ogólnej wiedzy branżowej obsługiwanych firm.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier), preferowane kierunki: automatyka, mechatronika, elektrotechnika
    • Wymagane min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych
    • Chęć i umiejętność samodzielnej nauki
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji
    • Orientacja na cel i konsekwencja

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie mającej znaczący udział w rynku
    • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie Iiubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, wczasów oraz nauki języków obcych)

    W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „RODO”.