Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą inżynierską zajmującą się projektowaniem, produkcją i montażem systemów pompowych stosowanych do technologii wody i ścieków. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w branży, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    INŻYNIER SPRZEDAŻY

    Obowiązki:

    • pozyskiwanie zamówień dla firmy;
    • reprezentowanie firmy;
    • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań;
    • opracowywanie ofert;
    • rozpoznawanie przetargów;
    • negocjacje handlowe;
    • budowanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych relacji z Klientem.

    Wymagania:

    • wyższe techniczne (preferowane inżynieria środowiska, budownictwo, sprzedaż i marketing, mechanika);
    • prawo jazdy kat.B i gotowość do wyjazdów służbowych;
    • komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie, samodyscyplina, chęć rozwoju osobistego;
    • absolwent/absolwentka lub osoba z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • znajomość technik sprzedaży;
    • znajomość rynku B2B oraz zagadnień z zakresu procesu inwestycyjnego.

    Oferujemy:

    • interesującą, pełną wyzwań pracę w zespole inżynierów;
    • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia;
    • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy;
    • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;
    • możliwość zrobienia uprawnień projektowo-wykonawczych.

    Preferowane miejsce zamieszkania:
    Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Toruń, aglomeracja śląska.

    Aplikacje proszę przesyłać za pośrednictwem APLIKUJ

    Instalcompact sp. z o.o.
    ul. Wierzbowa 23, 62-080 Tarnowo Podgórne
    +48 61 814 67 55
    +48 61 816 40 16
    www.instalcompact.pl