Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży

ABB Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Od ponad pięćdziesięciu lat ABB zajmuje się analityką procesową rozwijając i dostarczając systemy analityki do zastosowań przemysłowych i laboratoryjnych. Jesteśmy numerem 1 na świecie z najszerszą ofertą produktów i największym udziałem w rynku, dołącz do zespołu serwisu i rozpocznij pracę jako Inżynier Serwisu/ Specjalista ds. Serwisu w regionie całej Polski.

Więcej informacji:

Inżynier SprzedażyNumer ref.: PL78497906_E2
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z Klientami w zakresie kompleksowych rozwiązań automatyki przemysłowej w tym sprzedaży systemów sterowania.

Twoje obowiązki
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów.
  • Inicjowanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji z Klientami (częste spotkania bezpośrednie).
  • Zapewnienie dostępu obecnym i potencjalnym Klientom do materiałów informacyjnych.
  • Pozyskiwanie i analiza zapytań ofertowych.
  • Wybór rozwiązania technicznego we współpracy z Działem Technicznym.
  • Przygotowanie ofert w zakresie technicznym i handlowym przy wsparciu Działu Bid & Proposal.
  • Monitorowanie złożonych ofert.
  • Analiza potrzeb rynku pod kątem oczekiwanych cech i parametrów systemów sterowania.
  • Śledzenie postępu technicznego oraz inicjowanie prac doskonalących oferowane systemy sterowania.
  • Prowadzenie prezentacji w zakresie oferowanego portfolio.
  • Udział w konferencjach i seminariach.
Twoje kompetencje
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: elektryka, automatyka, mechaniczno-energetyczny).
  • Znajomość zagadnień z obszaru systemów sterowania DCS i automatyki przemysłowej.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość układów elektroenergetycznych, systemów napędowych oraz rozwiązań stosowanych w przemyśle energetycznym, przesyle, przetwórstwie i magazynowaniu ropy i gazu.
  • Analityczność, otwartość, łatwość uczenia się.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Samodzielność, samodyscyplina i dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność prezentacji.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu gwarantującym pełną samodzielność komunikacji.
  • Dobra znajomość narzędzi Office (Excel, Word, Power Point).
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.
  • Miłą atmosferę pracy.

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Multikafeteria

Ogłoszenie archiwalne