Ta oferta pracy jest nieaktualna od 287 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Polska firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, lider w dziedzinie sprzedaży i serwisu zaawansowanych techniczne urządzeń przemysłowych poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie relacji handlowych
    • Kompleksowe prowadzenie  projektów – diagnoza potrzeb Klientów, tworzenie ofert, negocjacje handlowe
    • Zapewnienie odpowiedniej jakości i częstotliwości relacji z Klientami
    • Budowanie wizerunku firmy dzięki wysokim standardom obsługi Klientów
    • Obserwowanie rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
    • Raportowanie aktywności i wyników pracy w systemie CRM

    Wymagania:

    • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu Klientów
    • Zmysł techniczny i umiejętność rozpoznawania potrzeb Klientów
    • Umiejętność wyciągania praktycznych wniosków na podstawie zgromadzonych danych
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Prawo jazdy kat. B
    • Gotowości do częstych podróży służbowych związanych z realizacją projektów

    Dodatkowym atutem będą:

    • Doświadczenie w sprzedaży środków trwałych w kanale B2B
    • Wykształcenie o profilu technicznym
    • Doświadczenie w pracy z firmami produkcyjnymi
    • Znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw
    • Pracę z zaawansowanym technicznie produktem
    • Szkolenia w Polsce i za granicą
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Komplet narzędzi pracy wysokiej jakości (telefon, laptop, samochód)
    • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę i bogaty pakiet socjalny (rozszerzone ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący do osiągania wysokich wyników system premiowy

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV
    oraz listu motywacyjnego korzystając z przycisku Aplikuj.