Inżynier Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-04
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2017-11-03)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Polska firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, lider w dziedzinie sprzedaży i serwisu zaawansowanych techniczne urządzeń przemysłowych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie relacji handlowych
  • Kompleksowe prowadzenie  projektów – diagnoza potrzeb Klientów, tworzenie ofert, negocjacje handlowe
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości i częstotliwości relacji z Klientami
  • Budowanie wizerunku firmy dzięki wysokim standardom obsługi Klientów
  • Obserwowanie rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Raportowanie aktywności i wyników pracy w systemie CRM

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu Klientów
  • Zmysł techniczny i umiejętność rozpoznawania potrzeb Klientów
  • Umiejętność wyciągania praktycznych wniosków na podstawie zgromadzonych danych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowości do częstych podróży służbowych związanych z realizacją projektów

Dodatkowym atutem będą:

  • Doświadczenie w sprzedaży środków trwałych w kanale B2B
  • Wykształcenie o profilu technicznym
  • Doświadczenie w pracy z firmami produkcyjnymi
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw
  • Pracę z zaawansowanym technicznie produktem
  • Szkolenia w Polsce i za granicą
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Komplet narzędzi pracy wysokiej jakości (telefon, laptop, samochód)
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę i bogaty pakiet socjalny (rozszerzone ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący do osiągania wysokich wyników system premiowy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV
oraz listu motywacyjnego korzystając z przycisku Aplikuj.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się