Ta oferta pracy jest nieaktualna od 138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Priorytetem działalności ELOKON Polska Sp. z o.o. jest problematyka kształtowania bezpieczeństwa w zakresie użytkowania maszyn.

    Firma ELOKON Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowych pracach na rzecz dostosowania użytkowanych maszyn do wymagań prawnych, a także zastosowaniu zaawansowanej techniki bezpieczeństwa w przemyśle.

    Obecnie firma ELOKON Polska poszukuje osoby na stanowisko:

    Region: Warszawa/Łódź - centralny, Nr ref.: Inżynier sprzedaży – Warszawa / Łódź

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży w obszarze usług związanych z bezpieczeństwem maszyn
    • Rozwój sprzedaży projektów oraz usług sprzedaży w obszarze usług związanych z bezpieczeństwem maszyn
    • Przygotowanie wycen i negocjacje ofert handlowych
    • Nawiązywanie i budowa długofalowych relacji biznesowych z aktualnymi i nowymi klientami firmy

    WYMAGANIA:

    • Praktyczna wiedza na temat maszyn
    • Doświadczenie handlowe w zakresie sprzedaży usług lub innych produktów dla przemysłu
    • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji
    • Orientacja na cel i konsekwencja w działaniu
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie techniczne oraz znajomość zagadnień z zakresu techniki bezpieczeństwa maszyn i procesów oraz automatyki przemysłowej

    Oferujemy:

    Ciekawą pracę i rozwój zawodowy
    Rozwój w strukturach międzynarodowych
    Najnowsze rozwiązania bezpieczeństwa w przemyśle
    Szkolenia

    Stabilne zatrudnienie
    MultiSport
    Dobrą atmosferę w pracy
    Godziny pracy:
    start: 6:00 - 10:00,
    koniec: 14:00 - 18:00

    CV i list motywacyjny wraz z oczekiwaniami finansowymi prosimy o przesłanie
    za pomocą przycisku "Aplikuj"

    lub na adres: [email protected]

    W temacie e-maila prosimy o podanie numeru referencyjnego ogłoszenia.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Elokon Polska Sp. z o.o., ul. Tytoniowa 22, 04-228 Warszawa, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).”

    Administratorem danych jest Elokon Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Tytoniowej 22. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Pana/Panią wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.