Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży

Elmark Automatyka S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Niemcewicza 76

Wesoła

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za opiekę nad powierzonym portfolio wyjątkowych produktów:

  • komputerów wzmocnionych klasy rugged,

  • urządzeń nasobnych napędzanych rzeczywistością wspomaganą,

  • rozwiązań dla wojska.

  • Utrzymywanie dobrych relacji i rozwój sprzedaży z obecnymi klientami firmy.

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów oraz partnerów.

  • Prowadzenie działań marketingowych oraz tworzenie treści z tym związanych (spokojnie, mamy fajny dział marketingu, który Ci pomoże 😊).

  • Prowadzenie prezentacji i wystąpień podczas spotkań oraz udział w targach i seminariach.

  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B oraz międzynarodowej.

  • Status absolwenta, najlepiej studiów inżynierskich.

  • Zapał i chęć do nauki.

  • Pozytywne nastawienie.

  • Wiedza o tym, jak działają kanały dystrybucji oraz współpraca pomiędzy resellerami i integratorami a dostawcami.

To oferujemy

  • Umowa o pracę  od pierwszego dnia z wynagrodzeniem zasadniczym i prowizjami od sprzedaży (a prowizje to u nas to bardziej codzienność niż wyjątek od reguły).

  • Przyjemną atmosferę pracy w małym zespole.

  • Praca w godzinach 8:00-16:00 (i ani minuty nadgodzin).

  • Zatrudnienie w pierwszych 3 msc-ach na okres próbny, a następnie umowa o pracę na czas nieokreślony (lubimy sobie pożartować, ale uczciwą formę umowy traktujemy poważnie).

  • Możliwość rozwoju zawodowego (i to na poważnie, bo to unikalna i rozwijająca się na rynku nisza).

  • Szansę na zostanie gwiazdą naszych social mediów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • możliwość uzyskania uprawnień

Dodatkowe informacje

Chcesz pracy na poważnie, z perspektywami i w fajnym miejscu bez korporacyjnej atmosfery? Dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie ofertę mocną, jak komputery używane w wojsku, policji i nowoczesnym przemyśle oraz przyszłościową jak najnowsze technologie typu assisted Reality.

Do naszego zespołu Rugged szukamy INŻYNIERA SPRZEDAŻY. Czyli być może właśnie Ciebie.

W portfolio posiadamy (na wyłączność lub jako autoryzowany i preferowany dystrybutor) rozwiązania:

• Advantech

• Getac

• Mean Well

• Moxa

• Unitronics

• Universal Robots

Mamy też własny Autoryzowane Centrum Szkoleniowe i serwis. Co roku dostarczamy na rynek sprzęt o wartości ok 100 000 000 zł. Nie mamy tylko Twojego CV.

Nie czekaj - aplikuj!

Jako Elmark Automatyka S.A. działamy na rynku już od 40 lat. Jednocześnie średnia wieku to u nas mniej niż trzydziestka. Zatrudniamy ludzi młodych, którzy szybko awansują, zostając liderami działów i managerami. Firma nieustannie i niezależnie od sytuacji ekonomicznej rozwija się, notując coraz lepszą sprzedaż.

Tak, nawet teraz, w dobie kryzysu. 😊

Aktualnie nasz zespół to blisko 70 osób.

Przewiń do profilu firmy