Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży

DPM Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, producenta komponentów oraz dostawca usług i technologii dla przemysłu elektromaszynowego, poszukujemy osoby gotowej do dalszego rozwoju na stanowisku:

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie kontaktów handlowych i rozwój sprzedaży we współpracy z powierzonymi klientami,
  • poszukiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert handlowych dla powierzonych klientów,
  • otwieranie zleceń produkcyjnych,
  • praca zgodna z zasadami Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem oraz procedurami i wartościami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane wyższe techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisko, mile widziane w firmie produkcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca komunikację z klientem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w pozytywnej atmosferze,
  • narzędzia pracy,
  • benefity (pakiet medyczny, pakiet sportowy, bony świąteczne).

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy