Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży

ICS Polska

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Regularna obsługa firm instalacyjnych i dystrybucyjnych w przypisanym obszarze połączone ze zbieraniem i procesowaniem zamówień.

  • Prowadzenie działań aktywizujących sprzedaż rozwiązań firmy.

  • Analizowanie zmian zachodzących na rynku oraz obserwowanie działań konkurencji.

  • Rozwijanie współpracy biznesowej z klientami.

  • Dbałość o zachowanie konkurencyjnej pozycji produktów na rynku.

  • Przygotowywanie prezentacji dla klientów.

  • Koordynowanie akcji promocyjnych i reklamowych przy wsparciu działu marketingu.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy jako przedstawiciel handlowy w branży technicznej.

  • Wykształcenia min średniego.

  • Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów.

  • Dokładności i systematyczności w organizacji pracy.

  • Prawa jazdy kategorii B.

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Outlook, Word, PowerPoint, Teams).

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Umowa o pracę.

  • Przejrzysty system premiowy i nagrody sprzedażowe.

  • Wewnętrzny i zewnętrzny Program Szkoleniowy.

  • Wyjazdy rozwojowo-integracyjne.

  • Narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód.

  • Pakiet dodatkowych świadczeń (prywatna opieka medyczna, nauka języka angielskiego).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

ICS Polska

ICS Polska istnieje na polskim rynku od 1998 roku stanowiąc jedną z czołowych firm w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń. ICS współpracuje z agencjami ochrony, integratorami i firmami instalacyjnymi oraz inwestorami w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Przewiń do profilu firmy