Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier sprzedaży

WTT S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów w branżach chemiczno-energetycznych,

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozwijanie rynku odbiorców na podległym obszarze,

  • przygotowywanie ofert i rozwiązań techniczno-kosztowych (kosztorysy),

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • doradztwo techniczne dla klientów,

  • zarządzanie dokumentacją techniczną w ramach swojego zakresu obowiązków.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – inżynier, techniczne, mile widziane kierunki związane z energetyką, chemią itp.,

  • m.in. 5 letni staż pracy,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • mile widziana znajomość branży chemicznej i energetycznej,

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym,

  • znajomość zagadnień związanych z obszarem sprzedaży,,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do pracy i udział w spotkaniach w miejscach prowadzenia działalności Spółki (Opole, Wrocław, Katowice, Kraków),

  • gotowość do wyjazdów w delegacje służbowe krajowe, zagraniczne.

To oferujemy

  • pracę wśród doświadczonej kadry,

  • praca w wielobranżowych zespołach projektowych,

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia,

  • ubezpieczenie grupowe i pakiety medyczne,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

WTT S.A.

WTT S.A. Zajmujemy się opracowywaniem i wdrażaniem technologii przyszłości: innowacyjnych, ekologicznych i unikatowych instalacji w różnych branżach przemysłu. Od projektu po wdrożenia. Specjalizujemy się w inżynierii chemicznej, integracji procesów, technologii chemicznej, inżynierii procesowej oraz badaniach i rozwoju. Posiadamy potencjał techniczny i doświadczenie w syntezowaniu substancji chemicznych oraz w skalowaniu procesów od badawczej do przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany/zainteresowana?

Czekamy na Ciebie,

prześlij swoje CV i krótką informację o sobie za pomocą przycisku Aplikuj.