Logo Pracuj.pl

Inżynier Sprzedaży

Metal Work Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    obszar działania: województwa dolnośląskie, opolskie.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów
  • Opieka nad Klientami firmy z regionu
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych i partnerskich relacji z Klientami
  • Kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie pneumatyki przemysłowej oraz mechatroniki
  • Organizowanie i przeprowadzanie prezentacji dla Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane: mechatronika, mechanika)
  • Szeroko rozumiana wiedza z zakresu mechaniki, budowy maszyn
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w wytyczaniu zadań i ich realizacji
  • Entuzjazm i silna motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Szkolenia produktowe i techniczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów

Rozpocznij swoją przygodę: https://www.youtube.com/watch?v=0RhK7Eb2XVQ

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie CV w terminie do 15/04/2023 za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Metal Work Polska Sp. z o.o.

Metal Work Pneumatic jest wiodącym europejskim producentem komponentów pneumatyki przemysłowej. Zadaniem polskiego oddziału jest dostarczanie produktów Metal Work dla klientów na terenie całego kraju oraz zapewnianie im pełnego wsparcia technicznego zarówno w codziennej pracy jak i przy wdrażaniu nowych rozwiązań.

Aktualne oferty pracodawcy
15/04/2023

Inżynier Sprzedaży, Wrocław