Ta oferta pracy jest nieaktualna od 542 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Archimedes S.A.

    Spółka należąca do polskiej grupy kapitałowej, zajmująca się produkcją narzędzi pneumatycznych i oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie pneumatyki w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie
    Numer referencyjny: Arch/17/IS-PML

    Zakres obowiązków:

    • budowanie pozytywnych, długofalowych relacji z klientami na wyznaczonym terenie,
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • doradztwo techniczne w zakresie doboru produktów oraz serwisu,
    • analiza potrzeb klientów i działań konkurencji,
    • realizacja celów sprzedażowych i marketingowych,
    • teren pracy: podlaskie. mazowieckie, łódzkie

    Wymagamy:

    • wykształcenia technicznego (mechanika, budowa maszyn, automatyka, hydraulika oraz pokrewne), mile widziani absolwenci,
    • doświadczenia w branży przemysłowej,
    • doświadczenia we współpracy z klientem przemysłowym,
    • bardzo dobrej komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu relacji handlowych,
    • samodzielności i dobrej organizacji pracy,
    • dobrej znajomości obsługi komputera,
    • prawa jazdy min. kat. B i gotowości do pracy w terenie.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie z dużymi tradycjami,
    • ciekawą i samodzielną pracę,
    • szkolenia techniczno-handlowe,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.