Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży z J. Niemieckim - HVAC (K/m)

  • Legnica, lubuskie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Inżynier Sprzedaży z j. niemieckim - HVAC (k/m)
    Legnica 32282/001

    Obecnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w dziale Sprzedaży na stanowisku Inżyniera ds. Sprzdaży, komunikujących się w języku niemieckim lub francuskim.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży HVAC ulokowana pod Wrocławiem.

    Opis stanowiska

    Będziesz odpowiedzialna/y za:

    * kontakt z klientami z niemieckiego obszaru językowego,
    * przygotowywanie analiz projektów i ofert (analiza techniczna i kosztowa oferowanych urządzeń),
    * doradztwo techniczne,
    * kontakt z dostawcami, przygotowywanie zapytań ofertowych,
    * prowadzenie analiz konkurencji rynkowej.
    * koordynowanie procesu produkcyjnego

    Profil kandydata

    Aby dobrze wykonywać swoje obowiązki pomogą Ci:

    * bardzo dobra znajomość j. angielskiego i niemieckiego (lub francuskiego)
    * wykształcenie wyższe techniczne /mile widziana specjalizacja związana z chłodnictwem, mechaniką, budowa maszyn, energetyką, ciepłownictwem, itp.
    * doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    * obsługa pakietu MS-Office,
    * bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność,
    * umiejętność i doświadczenie w komunikacji w międzynarodowym środowisku,

    Oferujemy

    Nasz klient oferuje:

    * umowę o pracę,
    * niezbędne narzędzia pracy - laptop, komórka służbowa,
    * szkolenie wdrożeniowe,
    * możliwość rozwoju zawodowego - w tym szkolenia rozwojowe,
    * wyjazdy na Międzynarodowe Targi,
    * ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
    * możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców