Inżynier Sprzedaży

TRILOGIQ POLAND sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy wiodącym producentem systemu modułowego do budowy rozwiązań w myśl filozofii Lean Manufacturing dla przemysłu. Poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Sprzedaży.

Czego wymagamy?

  • Zdolności interpersonalnych umożliwiających swobodną pracę z ludźmi
  • Zainteresowania tematyką Lean Manufacturing (np. VSM, 5S, Kaizen itd.)
  • Umiejętności projektowania w programach CAD/CAM
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Prawa jazdy kat. B

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Obsługa i budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Doradztwo techniczne i wsparcie klienta w doborze odpowiednich rozwiązań
  • Przygotowywanie projektów, wycen, prezentacji
  • Ścisła współpraca z działem technicznym

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę z zadaniowym czasem pracy
  • Wynagrodzenie w postaci podstawy oraz premii rocznej
  • Narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód
  • Samodzielne stanowisko z niezbędnym wsparciem zespołu
  • Zdobycie doświadczenia w sprzedaży B2B na rynku przemysłowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, klikając w przycisk APLIKUJ.

Przed wysłaniem CV zapoznaj się z naszą stroną trilogiq.com

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Administratorem danych jest firma Trilogiq Poland Sp. z o.o., ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych w każdym czasie, do ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie lub żądanie bycia zapomnianym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy