Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier sprzedaży zewnętrznej

ASCO Pompy sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne kontaktowanie się i wizytacja obecnych i potencjalnych klientów w rejonie

  • Realizacja planów sprzedażowych, strategii i działań marketingowych

  • Planowanie i koordynowanie rozwoju sprzedaży na podległym terenie, identyfikowanie potrzeb klientów

  • Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z nowymi i dotychczasowymi klientami

  • Prowadzenie szkoleń produktowo-technicznych

  • Kontakt z dostawcami, dobór urządzeń oraz sporządzanie ofert techniczno-handlowych

  • Wewnętrzna współpraca z zespołem oraz udział w imprezach targowych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego, również w zakresie technicznym

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B w branży przemysłowej (mile widziana branża pompowa)

  • Wyczucie techniczne i logiczne myślenie

  • Determinacja w działaniu i chęć odniesienia sukcesu zawodowego

  • Zdolność organizacyjna i umiejętność prowadzenia wielu projektów równocześnie

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość obsługi pakietu biurowego MS Office, Adobe

To oferujemy

  • Stabilne miejsce pracy - umowę o pracę

  • Miłą atmosferę

  • Liczne i zróżnicowane projekty

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia do pracy na zasadach home-office (samochód, telefon, komputer)

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zagraniczne

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Jesteśmy firmą aktywnie działającą na polskim rynku z siedzibą w Krakowie.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą urządzeń marek własnych jak i dystrybucją znanych na całym świecie urządzeń pompowych. Nasze portfolio (pompy, mieszadła, filtry oraz systemy inżynieryjne) jest w stanie sprostać wymaganiom wszystkich branż obecnych na rynku. W związku z rozwojem poszukujemy pracowników, którzy dołączą do naszego zespołu i przejmą odpowiedzialność za sprzedaż i rozwój biznesu jako Inżynier sprzedaży zewnętrznej.

Przewiń do profilu firmy

Obszar podległego rejonu:

  • opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie - Rejon1

  • warmińsko – mazurskie, podlaskie, mazowieckie, łódzkie, lubelskie - Rejon2

  • zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko – pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie - Rejon3

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV z dopiskiem np. „Inżynier sprzedaży zewnętrznej – Rejon1”, klikając w przycisk aplikowania.