Oferta pracy

Inżynier (SQA) ds. jakości dostaw

WEBER HYDRAULIKA SP. Z O.O.O firmie

WEBER HYDRAULIKA SP. Z O.O.

Wyzwolenia 52

Wykroty (pow. bolesławiecki)

Twój zakres obowiązków

Na tym stanowisku możesz doskonalić takie kompetencje, jak:

Zarządzanie;

procesem optymalizacji jakości kupowanych części, kontrolą dostaw (plany kontroli), monitorowaniem wyników jakościowych dostawców (PPM, terminowość 8D),

Skuteczność w działaniu;

zwalnianie / blokowanie partii dostaw (w zakresie wadliwych komponentów), procesu obciążania dostawców kosztami braku jakości, procesu PPAP u dostawców podczas produkcji seryjnej, przestrzeganie wymagań Klientów w zakresie jakości kupowanych części produkcyjnych

Doskonalenie;

w organizacji pracy i systemów kontroli,

Budowanie relacji;

utrzymywanie kontaktów z firmami zewnętrznymi

Umiejętności negocjacyjne;

w procesach reklamacji oraz inicjowania raportów 8D od dostawców, we wprowadzaniu działań korygujących oraz zapobiegawczych u dostawców, w prezentowaniu i argumentowaniu wizualizacji wyników jakościowych

Nasze wymagania

Aby mieć komfort pracy na stanowisku, będą potrzebne:

- wyższe wykształcenie o profilu technicznym

- swobodna komunikacja w j. niemieckim lub angielskim

- min. 3 letnie doświadczenie w branży samochodowej

- praktyczna znajomość PPAP, APQP, FMEA,CP, Ms Office, szczególnie Ms Excel, PowerPoint

Mile widziane

uprawnienia audytora VDA 6.3.

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy

  • swobodę w działaniu

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • plan rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy międzynarodowym, innowacyjnym producentem elementów i systemów hydraulicznych, zatrudniającym ponad 2000 osób w zakładach zlokalizowanych Europie. Nasze przedsiębiorstwo WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o. o. z siedzibą w Polsce, a dokładnie w Wykrotach niedaleko Bolesławca, zajmuje się produkcją podnośników hydraulicznych, pompek i zamków do samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych oraz siłowników hydraulicznych do wózków widłowych. Zatrudniamy ok. 400 pracowników.

Przewiń do profilu firmy