Oferta pracy

Inżynier SQA

EC Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Mielec, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
EC Engineering jest jednym z najlepiej rozwijających się biur projektowych w Europie działających w przemyśle kolejowym i lotniczym. Projektujemy oraz realizujemy kompletne pojazdy kolejowe dla klientów europejskich oraz azjatyckich jak również dostarczamy kompletne linie produkcyjne dla przemysłu kolejowego oraz przyrządy dla branży lotniczej.

Od wielu lat jesteśmy uznanym producentem komponentów kolejowych m.in. pantografów, toalet próżniowych, wind dla osób niepełnosprawnych i szeregu innych. Produkcja odbywa się w naszych dwóch zakładach produkcyjnych w Podłężu i Mielcu.
INŻYNIER SQA
Miejsce pracy: Mielec lub Podłęże (koło Krakowa)
Region: podkarpackie /małopolskie

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Rozwój procesu zarządzania dostawcami (tworzenie standardów wewnętrznych w zakresie audytowania, zatwierdzania, monitorowania, analizy ryzyka i oceny dostawców)
  • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania jakościowego nowego dostawcy
  • Organizowanie i realizowanie audytów u dostawców
  • Ścisła współpraca z dostawcami w celu zapewnienia jakości dostaw komponentów zgodnie
    z wymaganiami,
  • Zarządzanie procesem reklamacji w przypadku niezgodności od dostawców poprzez analizę przyczyn problemu, wdrażanie działań korygujących i prewencyjnych
  • Wsparcie działu konstrukcyjnego w definiowaniu wymagań jakościowych dot. produktów w oparciu
    o audyty u dostawców, analizy ryzyka, w tym oceny metod pomiarowych i kompetencji u dostawców,
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości produktów, zgodnie z ustalonymi standardami,
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych, identyfikacja ryzyka
  • Nadzorowanie i monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności i jakości dostawców, definiowanie
    i wdrażanie planów ciągłego doskonalenia dostawców
  • Wsparcie rozwoju procesów zakupowych oraz aktywne uczestnictwo w wyborze dostawców
  • Rozwój dostawców w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu, aktywnej redukcji kosztów
    i rzetelnego planu dostaw,
  • Udział w projektach optymalizacyjnych kosztów wynikających z procesu u dostawcy, inicjowanie
    i wspieranie inicjatyw oszczędnościowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku (Inżynier Produktu, Technolog, stanowisko w dziale jakości)
  • Znajomość procesów obróbki metalów mile widziane
  • Zdolność analitycznego myślenia, znajomość rys. technicznego i umiejętność czytania oznaczeń
  • Duże doświadczenie praktyczne w zakresie metod rozwiązywania problemów i doskonalenia procesów
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych, 60-80% praca w terenie głównie lokalne na terenie Polski,
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office,
  • Praktyczna znajomość systemów zarządzania i standardów jakościowych. Doświadczenie w prowadzeniu audytów (system proces, wyrób, dostawca) – mile widziana znajomość norm ISO 9001 lub VDA 6.3
  • Bardzo dobra organizacja czasu i umiejętność zorganizowania własnego stanowiska pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego przy ambitnych projektach,
  • Realny wpływ na kierunki rozwoju Firmy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia,
  • Kontakt z renomowanymi klientami z kraju i zagranicy,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj w tytule wpisując nazwę stanowiska, na które składa się aplikację.

Nadesłanych ofert nie zwracamy, jednocześnie uprzejmie informujemy,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy