Logo Pracuj.pl

Inżynier SQA - SQA Engineer

Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o.O firmie

Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o.

Wyzwolenia 56

Wykroty (pow. bolesławiecki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie jakością dostawców w procesie produkcyjnym;
  • Bieżący kontakt z dostawcami i ich rozwój;
  • Prowadzenie procesu reklamacyjnego oraz nadzorowanie działań korygujących;
  • Analiza wyników jakościowych dostawców;
  • Przeprowadzanie audytów procesu i produktu u dostawców;
  • Zatwierdzanie części do produkcji (PPAP);
  • Prowadzenie procesu uruchomienia nowych dostawców, procesów i produktów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych;
  • Dobra znajomość procesów metalowych (tłoczenie, spawanie, zgrzewanie itp.);
  • Mile widziana znajomość procesów Spienianie poliuretanowe / procesy szycia / procesy produkcji skóry itp. Znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację;
  • Znajomości PPAP (AIAG/VDA);
  • Uprawnienia audytora VDA mile widziane;
  • Praktyczna znajomości narzędzi jakościowych;
  • Min. 2- letnie doświadczenie w obszarze zarządzania jakością w przemyśle;
  • Znajomość IATF 16949;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia własnych kwalifikacji;
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy przedsiębiorstwem z Grupy Toyota Boshoku, międzynarodowej firmy z branży Automotive. Zajmujemy się produkcją poszyć siedzeń dla Toyoty oraz montażem siedzeń modeli hybrydowych dla takich marek jak BMW oraz MINI Cooper.

Do naszego zespołu w Wykrotach poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier SQA - SQA Engineer

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj

Inżynier SQA - SQA Engineer, Wyzwolenia 56, Wykroty (pow. bolesławiecki)