Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

Fima Polska Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynacja robót podwykonawców, ekip instalacyjnych;
  • kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac;
  • prowadzenie dokumentacji projektu/budowy;
  • realizacja robót zgodnie z zatwierdzonym budżetem;
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej;
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP;
  • inne zadania powierzone przez Kierownika Projektu.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży;
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • znajomość norm i przepisów obowiązujących w budownictwie kolejowym;
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy;
  • mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie sterowania ruchem kolejowym, elektryczne lub pokrewne;
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznej firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • realny wpływ na kierunek rozwoju firmy;
  • elastyczny, zadaniowy tryb pracy;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • udział w szkoleniach;
  • opiekę medyczną.

O nas

FIMA jest międzynarodowym integratorem systemów, specjalizującym się w rozwiązaniach centrów danych, bezpieczeństwa, wdrożeń dla transportu i kolei. Posiadamy szerokie portfolio ciekawych wdrożeń w Polsce i krajach bałtyckich. W związku z rozbudową działu infrastruktury kolejowej w Polsce poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Inżynier Budowy, mazowieckie