Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier stażysta w dziale wsparcia technicznego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do jednego z naszych oddziałów znajdującego się w Poznaniu, poszukujemy studenta/ studentki, absolwenta uczelni technicznej.

    Poszukiwana osoba powinna posiadać podstawy wiedzy technicznej zdobyte podczas studiów. Dodatkowa wiedza będzie przekazana w czasie pierwszych 3 miesięcy stażu.

    Jesteśmy otwarci na Kandydatów/ Kandydatki nie bojących się nowych wyzwań oraz zdolnych i chętnych do zdobycia doświadczenia technicznego. Praca będzie w kilku osobowym zespole technicznym w którym cenimy kulturę dzielenia się wiedzą oraz pracy zespołowej.

    W ramach dalszej współpracy oferujemy udział w projektach realizowanych dla naszych klientów. Pozwalamy także na uczestnictwo w bezpośrednim wsparciu technicznym na obiektach lub w biurze.

    Inżynier stażysta w dziale wsparcia technicznego - automatyka przemysłowa

    Miejsce pracy: Poznań
    Rozpoczęcie stażu: luty 2019
    Czas: 3 miesiące lub dłużej

    Zakres zadań:

    • Zadania związane z urządzeniami automatyki przemysłowej Mitsubishi Electric (PLC, falowniki, serwo, HMI, roboty, itp.)
    • Aktywna pomoc i współpraca z inżynierami wsparcia technicznego
    • Pomoc w doborze optymalnych rozwiązań technicznych do prowadzonych projektów

    Wymagania:

    • Student lub absolwent (automatyka, robotyka, elektronika, mechatronika)
    • Podstawy programowania PLC
    • Zdolność do uczenia się i regularnego podnoszenia kwalifikacji
    • Umiejętność szukania informacji w dokumentacji technicznej
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Umowa zlecenia,
    • Stawka 18 PLN brutto
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje prowadzone przez doświadczonych
      inżynierów (sterowniki, napędy, roboty przemysłowe, wizualizacje)
    • Udział w imprezach firmowych
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w automatyce przemysłowej