Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Stażysta (Young Engineers Program)

ZT Kruszwica S.A.

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Ziemi Tarnowskiej 3

Brzeg

Twój zakres obowiązków

Dołączając do 18-miesięcznego Programu Młodych Inżynierów w Bunge:

• Poznasz świat produkcji i technologii w firmie będącej liderem na rynku spożywczym,

• Otrzymasz wyjątkową szansę przemyślanego i intensywnego rozwoju zawodowego,

• Zdobędziesz kompetencje specjalistyczne i przywódcze, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać karierą zawodową,

• Zmierzysz się z wieloma wyzwaniami, poznając przy tym smak trudności i radość z sukcesów,

• Nawiążesz cenne kontakty biznesowe – poznasz doświadczonych ekspertów i ludzi, którzy tak jak Ty, będą uczyć się biznesu,

• Znajdziesz Twoje miejsce pracy !

Nasze wymagania

  • Jesteś absolwentem chemii, biotechnologii, mechaniki, automatyki, energetyki, jakości lub kierunku pokrewnego,

  • Bardzo dobrze znasz język angielski,

  • Posiadasz pewne (nie dłuższe niż 2-letnie) doświadczenie zawodowe ( np. staże, praktyki zawodowe) oraz międzynarodowe (np. studia zagraniczne, podróże),

  • Doskonale się komunikujesz i masz talent do rozwiązywania problemów,

  • Lubisz zmiany i chcesz stale doskonalić procesy,

  • Rozwój i uczenie się to Twoja pasja,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny zawierający m.in. kartę sportową i opiekę medyczną,

  • Intensywny rozwój w ramach zróżnicowanej pracy, projektów action learningowych i szkoleń,

  • Perspektywę ciekawej i obfitującej w wyzwania pracy w firmie będącej rynkowym liderem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu spożywczego Bunge. To największy w Polsce i jeden z największych w Europie przetwórca nasion oleistych. Producent tłuszczów roślinnych, lider na rynku olejów jadalnych i tłuszczów.

Aktualnie poszukujemy Talentów do działów operacyjnych. Serdecznie zapraszamy do Programu Młodych Inżynierów na stanowisko: Inżynier Stażysta (Young Engineers Program)

Przewiń do profilu firmy