Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier SysOps

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TENESYS Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (Partner konsultingowy Amazon Web Services), zajmująca się wytwarzaniem i utrzymywaniem środowisk informatycznych w chmurach dla klientów polskich i międzynarodowych, poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa utrzymaniowa systemów informatycznych klientów w różnorodnych środowiskach (od on-premise po chmury obliczeniowe)
    • Automatyzacja procesów informatycznych
    • Opracowywanie i wdrażanie polityk backupów
    • Monitorowanie systemów
    • Wsparcie przy rozwoju systemów informatycznych – współpraca z developerami
    • Obsługa i wsparcie przy tworzeniu systemów w publicznych chmurach obliczeniowych AWS/Azure/GCP

    Kluczowe oczekiwania:

    • Znajomość systemu operacyjnego Linux oraz baz danych (PostgresSQL, MySQL)
    • Znajomość serwerów WEB oraz innych do obsługi http (Nginx, Apache)
    • Wiedza z zakresu wirtualizacji i kontenerów (LXC, Docker)
    • Podstawowa znajomość Python’a
    • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • Umiejętność dostosowania sposobu komunikacji do odbiorcy
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym uczestnictwo w rozmowach telefonicznych z klientem w zakresie uzgodnień technicznych
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze publicznych chmur obliczeniowych AWS/Azure/GCP

    Oferujemy:

    • Możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę lub B2B)
    • Wynagrodzenie miesięczne na poziomie 8 000 – 12 000 PLN netto (w przypadku B2B)
    • Elastyczny czas pracy
    • Pokrycie kosztów szkoleń, certyfikatów (w szczególności AWS, Azure)
    • Możliwość wyjazdu na europejskie konferencje branżowe, dotyczące zastosowania wykorzystywanych w firmie technologii
    • Swobodę w samodzielnym działaniu
    • Dostarczenie materiałów niezbędnych do poszerzania wiedzy
    • Pracę z klientami krajowymi i zagranicznymi
    • Otwartość na pomysły oraz możliwość wdrażania nowych rozwiązań
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uwagi:
    Wysyłając aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę TENESYS Sp. z o.o. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych.

    Odpowiednia klauzula musi również znaleźć się w Twoim CV.