Pfeifer & Langen Polska

Inżynier Systemów Automatyki

Pfeifer & Langen PolskaO firmie

  • Glinojeck 38, Glinojeck
    Glinojeck, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 20 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

38

Glinojeck

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie złożonych układów automatyki dla projektów technicznych / samodzielne programowanie systemów automatycznych (PLC, wizualizacje, napędy)

  • uruchomienia systemów automatyki

  • diagnozę i usuwanie usterek w bieżących układach automatyki

  • nadzór i tworzenie dokumentacji technicznej urządzeń i instalacji

  • szkolenia personelu w zakresie obsługi projektowanych systemów automatyki

  • standaryzację rozwiązań automatyki w procesie

  • modyfikacje i modernizacje istniejących oraz projektowanie nowych układów automatyki procesu

  • kontakt z dostawcami w zakresie prowadzonych projektów dotyczących automatyki

  • rozwój i administrację systemów typu SCADA,

  • nadzór, administrację i konfigurację przemysłowej infrastruktury sieciowej

  • realizację zadań w ramach prac zespołów projektowych/inwestycyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • wiedzę z zakresu automatyki oraz wiedzę ogólną z zakresu elektryki, mechaniki i elektroniki

  • znajomość zagadnień z zakresu elektroenergetyki i energetyki,

  • min. 2–letnie doświadczenie zawodowe w obszarze projektowania, budowy, utrzymania ruchu lub eksploatacji w zakresie systemów automatycznego sterowania procesami produkcyjnymi

  • umiejętność czytania schematów AKPiA, P&ID

  • umiejętność projektowania, programowania, obsługi systemów sterowania zawierających: PLC, HMI, falowniki, czujniki, pneumatykę, roboty przemysłowe, systemy wizyjne

  • wiedzę z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych oraz Ethernet

  • dobrą znajomość języka angielskiego – min B2.

  • znajomość programów CAD (AutoCAD, Eplan, SEE Electrical); SAP PM i Comos

  • kompetencje z zakresu zarządzania projektami

  • umiejętność szybkiego działania i podejmowania strategicznych decyzji oraz elastyczność i otwartość na zmiany

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • szkolenia wprowadzające na stanowisko

  • pakiet socjalny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Znacie nas przede wszystkim jako producenta marki Diamant - lidera branży cukrowniczej. Od 150 lat osładzamy codzienność naszymi produktami. Rozwijamy się dzięki naszym pracownikom. Doceniamy ich zaangażowanie, dbamy o bezpieczeństwo i satysfakcję.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje