Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier systemów centralnego smarowania

BSPLO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i umacnianie pozytywnego wizerunku firmy

  • oferowanie i promowanie produktów firmy GRACO

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • wizyty u klientów w sprawie doboru systemu centralnego smarowania

  • prowadzenie szkoleń terenowych z zakresu układów centralnego smarowania

  • tworzenie i propagowanie materiałów szkoleniowych z zakresu układów centralnego smarowania

  • tworzenie schematów i budowa układów centralnego smarowania

  • nadzorowanie terenowe montażu systemów centralnego smarowania

  • raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży przemysłowo technicznej

  • praktyczna wiedza w zakresie budowy maszyn

  • wiedza z zakresu systemów centralnego smarowania

  • doświadczenie w branży związanej z systemami centralnego smarowania minimum 3 lata

  • wykształcenie techniczne

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność, pracowitość, zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. b

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość języka rosyjskiego

To oferujemy

  • oferujemy umowę o pracę lub umowę B2B

  • pakiet medyczny LUX MED

  • kartę MULTISPORT

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

  • praca od poniedziałku do piątku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna