Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier systemów elektrycznych (Inżynier elektryk)

EC Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie i opracowywanie koncepcji oraz dokumentacji systemów elektrycznych dla rozwiązań mobilnych, a także dobór i dopasowanie urządzeń sterowania, przetwarzania energii oraz elementów wykonawczych.

Nasze wymagania

  • Ukończone wyższe studia techniczne, zakończone uzyskaniem tytułu inż. elektryka lub pokrewnym, ew. końcowe lata studiów.

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji elektrycznej,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielność w działaniu.

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania do tworzenia dokumentacji elektrycznej,

  • Uprawnienia SEP 1 kV lub inne z branży elektrycznej,

  • Doświadczenie w pracach projektowych.

To oferujemy

  • Pracę w doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespole.

  • Kontakt z renomowanymi klientami z kraju i zagranicy

  • Możliwość rozwoju zawodowego przy ambitnych projektach o charakterze badawczo-rozwojowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet socjalny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa