Oferta pracy

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Anzena

Pszczyńska 15

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Linux

  • UTM

  • Active Directory

  • DNS

  • DHCP

  • Backup

  • GPO

  • Hyper-V

  • VMware

  • Security

  • OT

  • Cloud

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i dobór rozwiązań sieciowych (serwery, przełączniki, serwery NAS, UPSy, macierze itp.) oraz systemów bezpieczeństwa IT (UTM, systemy backup, szyfrowanie itp.),

  • wsparcie techniczne dla klientów w zakresie dostarczonych rozwiązań,

  • wdrożenie sprzętu sieciowego i produktów bezpieczeństwa IT,

  • współpraca z dostawcami i producentami oferowanych systemów,

  • przygotowanie oraz prowadzenie prezentacji i szkoleń technicznych,

  • stałe poszerzanie swojej wiedzy i kompetencji.

Nasze wymagania

  • znajomość sieci TCP/IT oraz rozwiązań sieciowych (serwery, przełączniki, routery itp.),

  • wiedza dotycząca infrastruktury IT (ActiveDirectory, Wirtualizacja),

  • znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa IT w środowiskach firmowych,

  • doświadczenie zawodowe z obszaru IT (1-2 lata),

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją techniczną, zgłoszeniami suportowymi do producentów, szkolenia techniczne),

  • prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywność i samodzielność w działaniach,

  • dla Kandydatów z mniejszym doświadczeniem możemy zaproponować stanowisko Młodszego Specjalisty. Zapewniamy odpowiedni czas i zasoby pozwalające na zdobycie wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

To oferujemy

  • pracę z najnowszymi technologiami i wiodącymi dostawcami sprzętu IT,

  • szkolenia oraz możliwość podnoszenia kompetencji technicznych,

  • umowę o pracę i wypłatę zawsze na czas,

  • bezpłatne lekcje j. angielskiego,

  • prywatną opiekę medyczną Medicover,

  • pakiet sportowy OK System,

  • swobodną atmosferę i bezpośrednie relacje z członkami zespołu,

  • możliwość pracy hybrydowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Anzena

Specjalizujemy się w profesjonalnej ochronie danych, dając firmom możliwość nieprzerwanego działania, nawet w sytuacjach awaryjnych.

Chronimy dane naszych klientów przed zagrożeniami z wnętrza sieci i spoza niej. Pomagamy skracać ewentualne przestoje w pracy, eliminując niechciane straty.

Dziś działamy również jako integrator, analizując potrzeby klienta, dobierając i wdrażając odpowiednie rozwiązania, a także oferując m.in. specjalistyczne szkolenia i polskojęzyczny suport oferowanych produktów.

Przewiń do profilu firmy

Gdzie będziesz pracował?

  • Katowice, ul. Pszczyńska 15

  • Wygodny biurowiec przy trasie w kierunku Bielska z dużym parkingiem

Chcesz poznać nas lepiej?

Zapraszamy do odwiedzenia:

Jak aplikować:

Zainteresowany?

• prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.