Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do IT Serwis sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Żołnierskiej 5a (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier systemów IT

"IT SERWIS" sp. z o.o.

umowa o pracę
6 90016 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 50017 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Żołnierska 5A, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Żołnierska 5A

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach informatycznych w roli inżyniera rozwiązania

  • Projektowanie rozwiązań informatycznych na podstawie wymagań klientów

  • Nadzór nad realizacją projektów informatycznych

  • Nadzór i utrzymanie wybranych portfolio systemów informatycznych

  • Automatyzacja i optymalizacja działań związanych z utrzymaniem infrastruktury

  • Stały rozwój własnych kompetencji

  • Wsparcie działu handlowego w projektach informatycznych

Nasze wymagania

  • Wiedzę udokumentowaną potwierdzeniem ukończenia studiów o kierunku informatycznym lub certyfikatami ze szkoleń branżowych;

  • Doświadczenie w budowaniu rozwiązań informatycznych;

  • Wiedzę i doświadczenie w obszarze sieci informatycznych: zarządzanie, monitoring, konfiguracja urządzeń sieciowych;

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania w praktyce wiodących technologii informatycznych min. producentów HPE, Dell, VMware, Microsoft, Cisco, PaloAlto Networks, Veeam, Fortinet

  • Znajomość środowisk wirtualizacyjnych: VMware, HyperV

  • Znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows Server, Linux

  • Wiedzę w zakresie bezpieczeństwa IT

  • Znajomość podstawowych wzorców integracji systemów informatycznych;

  • Widzę w zakresie architektury rozwiązań chmurowych;

  • Umiejętnością pracy projektowej, także pod presją czasu;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;

  • Prawo jazdy kat. B

  • Minimum 2-letnia praktyka na podobnym stanowisku;

  • Mile widziane cechy charakteru: dokładność, terminowość, samodzielność, otwartość na innowacyjność;

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B;

  • Samochód służbowy;

  • Możliwość rozwoju kompetencji w obszarze najnowszych technologii IT;

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Szkolenia techniczne wiodących producentów technologii

  • Zaplanowaną ścieżka rozwoju

  • Elastyczne i niekorporacyjne warunki pracy

  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami branży IT wiodących producentów;

O nas

Jesteśmy doświadczonym dostawcą systemów informatycznych. Posiadamy partnerstwo i autoryzację firm: Hewlett Packard, DellEMC, Palo Alto Networks, Cisco, Microsoft, Fortinet, Splunk, Epson i wielu innych

Działamy od 2001 roku, realizujemy projekty informatyczne dla małych, dużych i bardzo dużych firm na terenie całego kraju i za granicą.

Nie jesteśmy i nie zamierzamy być korporacją. Cenimy przede wszystkim dobrą atmosferę pracy oraz uczciwe i jasne zasady. Osoby, które lubią nowe technologie i nie boją się ich, świetnie odnajdują się w naszym zespole.

Naszym pracownikom zapewniamy indywidualne podejście w zakresie ich onboarding'u i dalszego rozwoju osobistego.

www.itserwis.net