Oferta pracy

  • Leszno 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

PN standard sp. z o.o.

Leszno 14

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Linux

  • VMware

  • LAN

  • SAN

  • WAN

  • Cisco

  • Palo Alto

  • Sophos

  • Microsoft 365

  • Azure

  • Veeam

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja systemami Windows (np. AD/GPO/WSUS/RDS/PKI/FS/NPS/SQL itp.)

  • Administracja Office 365 (np. Azure AD Sync, ADFS - opcjonalnie)

  • Administracja systemami backupu (np. Veeam, Veritas)

  • Planowanie i wdrożenia nowych systemów

  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w administracji/wdrożeniach systemów (jeśli potrafisz nas urzec osiągnięciami, może być mniej)

  • solidnych podstaw działania protokołów sieciowych, np. DNS, SMTP, ICMP (na rozmowie nie obejdzie się bez pytania o sposób działania usługi DNS)

  • zdolności logicznej analizy złożonych zagadnień

  • znajomości przynajmniej jednego języka skryptowego (np. PowerShell)

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość dobrych praktyk związanych z bezpieczeństwem systemów

  • znajomość rozwiązań serwerowych/pamięci masowych

  • znajomość platformy wirtualizacji VMWare

  • znajomość zagadnień sieciowych

  • wykształcenie kierunkowe potwierdzone certyfikatami

  • gotowość do nauki i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji/zdobywanie certyfikacji

Podział czasu pracy
40%

utrzymanie

25%

wsparcie

25%

wdrożenia

10%

dokumentacja

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Skład zespołu

  • lider techniczny

Tak pracujemy nad projektem

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

Nowocześnie wyposażone stanowisko pracy (wydajny nowy laptop, dwa dodatkowe monitory 27", bogate oprogramowanie w najnowszych wersjach).

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • kwartalny budżet na imprezy integracyjne

PN standard Sp. z o.o. specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu Zarządzania Usługami IT, Dostarczania Kompetencji oraz Zarządzania Zgodnością. Możemy się pochwalić ponad 20 letnim doświadczeniem, pierwszym w Polsce certyfikatem ISO 20000 w zakresie zarządzania usługami IT, bogatym doświadczeniem oraz portfolio klientów z dynamicznie rozwijającymi się systemami IT.

Przewiń do profilu firmy

Z jakimi innymi technologiami masz szansę pracować(i szkolić się):

Cloud (Office365/Azure)

wirtualizacja (klastry VMWare)

Security (Cisco/Palo Alto/Sophos/Nessus, Proxy, NAC, VPN, best practises, hardening)

MFA (np. RSA SecurID)

systemy Linux (Apache, Nginx, Cloudflare, MariaDB, Openstack)

macierze iSCSI/FC, serwery Blade

Krótko o nas:

dużo wdrażamy i upgrade'ujemy

debugujemy złożone problemy

dokumentujemy swoją pracę

pracujemy w oparciu o normy ISO 20000/ITIL i ISO 27001