Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier systemów komputerowych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 01.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie firma TALEX S.A. poszukuję kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: ZWU/12/2017_WRO

    Poszukujemy osób do pracy w Zespole Wsparcia Informatycznego, zapewnianiającego bezpośrednie wsparcie dla użytkowników końcowych naszych Klientów w obszarze infrastruktury IT (wyposażenie stanowiskowe, urządzenia wielofunkcyjne, systemy łączności, oprogramowanie stanowiskowe).

    Zakres obowiązków:

    • Zdalne rozwiązywanie problemów informatycznych użytkowników Windows
    • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych – druga linia wsparcia
    • Instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania
    • Bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników
    • Przygotowanie dokumentacji technicznej

    Oczekiwania:

    • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów sprzętowo – programowych
    • Doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi zdalnego wsparcia i masowych wdrożeń/instalacji
    • Skuteczna realizacja postawionych celów oraz umiejętności aktywnego poszukiwania rozwiązań
    • Doświadczenie w zakresie obsługi systemów operacyjnych Windows 7/10
    • Doświadczenie w zakresie obsługi aplikacji biurowych (MS Office) i specjalistycznych
    • Pożądana podstawowa znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowej
    • Mile widziana znajomość: SCCM, Active Directory, DHCP, DNS
    • Umiejętność pracy w zespole

    Zatrudnienie:

    • Umowa o pracę
    • Przyjazne środowisko pracy
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    List motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku APLIKUJ
    z nr referencyjnym ZWU/11/2017_WRO w temacie.

    Na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy tylko wybranych kandydatów.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).