Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier systemów komputerowych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 26.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Talex jest jednym z czołowych integratorów systemów informatycznych. Przygotowujemy i wdrażamy rozwiązania wspomagające zarządzanie oraz optymalizujące procesy biznesowe dużych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy zaawansowane usługi outsourcingu IT w oparciu o własne, bezpieczne Data Center. Szukamy ludzi otwartych na nowe technologie i lubiących doskonalić swoje umiejętności.

    W chwili obecnej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: ZWU/01/2018_WRO

    Poszukujemy osób do pracy w Zespole Wsparcia Użytkownika, zapewnianiającego wsparcie dla użytkowników końcowych naszych Klientów w obszarze infrastruktury IT (wyposażenie stanowiskowe, urządzenia wielofunkcyjne, systemy łączności, oprogramowanie stanowiskowe).

    Zakres obowiązków:

    • zdalne rozwiązywanie problemów informatycznych użytkowników Windows
    • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych - druga linia wsparcia
    • instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania
    • bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników
    • przygotowywanie dokumentacji technicznej

    Oczekiwania:

    • przynajmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów sprzętowo – programowych
    • skuteczna realizacja postawionych celów oraz umiejętność aktywnego poszukiwania rozwiązań
    • doświadczenie w zakresie obsługi systemów operacyjnych Windows 7/10
    • doświadczenie w zakresie obsługi aplikacji biurowych (MS Office) i specjalistycznych
    • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowej
    • mile widziana znajomość: SCCM, Active Directory, DHCP, DNS
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • przyjazne środowisko pracy
    • możliwości rozwoju zawodowego
    • elastyczne godziny pracy
    • pracę w gronie doświadczonych koleżanek i kolegów
    • dodatkowe świadczenia socjalne

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikowania z numerem referencyjnym w temacie wiadomości. Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybranych kandydatów.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133, poz. 883). Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez TALEX S.A. (ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”