Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV przez Electrum Service sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, której dotyczy ogłoszenie, a także w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Electrum Service sp. z o.o. ”
ELECTRUM SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Inżynier systemów SCADA

ELECTRUM SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Watykańska 13, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 12 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Watykańska 13

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • udział w utrzymaniu i rozwoju produktu,

  • projektowanie i uruchamianie przemysłowej komunikacji cyfrowej w oparciu o standardowe protokoły komunikacyjne stosowane w przemyśle, energetyce oraz IoT,

  • projektowanie i uruchamianie aplikacji graficznych reprezentujących kontrolowany proces technologiczny,

  • projektowanie i wdrażanie raportów, zestawień tabelarycznych obrazujących parametry technologiczne oraz alarmy i zdarzenia,

  • tworzenie dokumentacji projektowej;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: automatyka, robotyka, informatyka lub kierunki pokrewne,

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość systemów kontroli (PLC, SCADA, HMI),

  • dobra znajomość bazy danych MS SQL, środowiska systemu Windows,

  • dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie.

Mile widziane

  • znajomość języka programowania C#, PHP, PYTHON, JavaScript;

To oferujemy

  • udział w innowacyjnych projektach,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • stabilizację zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów (np. karta Multisport),

  • niezbędne na danym stanowisku narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Electrum Service jest firmą świadczącą usługi związane z zarządzaniem aktywami energetycznymi. To kompleksowa prewencyjna i naprawcza obsługa infrastruktury energetycznej na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem OZE.

Pełne kompetencje inżynierskie, doświadczenie i wszechstronność pozwalają nam kompleksowo realizować i serwisować każdego rodzaju projekty inwestycyjne i obiekty z obszarów energetyki, przemysłu i budownictwa.

Przewiń do profilu firmy