Oferta pracy

Inżynier systemów SCADA/MES

TZMO SAO firmie

TZMO SA

Stanisława Żółkiewskiego 20/26

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie systemów HMI/SCADA/MES,

  • integracja systemów automatyki (Allen Bradley, Siemens, Omron, inne),

  • tworzenie dokumentacji technicznej w ramach realizowanych projektów,

  • analiza schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,

  • współpraca z zespołem projektowym oraz klientem końcowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: automatyka lub pokrewne,

  • doświadczenie na stanowisku inżyniera systemów SCADA/MES lub podobnym,

  • teoretyczna i praktyczna znajomość sieci przemysłowych,

  • znajomość bazy danych MS SQL, środowiska systemu Windows,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (czytanie dokumentacji technicznej),

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • uprawnienia SEP (eksploatacja i dozór).

To oferujemy

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,

  • stabilność - zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,

  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE),

  • ciekawa i pełna wyzwań praca,

  • przyjazna atmosfera,

  • współpraca z profesjonalistami,

  • rozwój - możliwość udziału w szkoleniach oraz perspektywa awansu.

TZMO SA

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

  • Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony : www.tzmo-global.com