Oferta pracy

Inżynier Systemów (Serwis Techniczny IT)

TUiR WARTA S.A.O firmie

  • Chmielna 85/87, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TUiR WARTA S.A.

Chmielna 85/87

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników i diagnostyka błędów dot. środowiska pracy użytkownika (PC/tablet/laptop, drukarki, urządzenia videokonferencyjne, telefony komórkowe)

  • Diagnoza i rozwiązywanie problemów użytkowników w trakcie rozmowy telefonicznej i zdalnie.

  • Rozwiązywanie zgłoszeń elektronicznych dot. wybranych aplikacji używanych wewnątrz firmy.

  • Serwis sprzętu komputerowego

  • Instalacje sprzętu komputerowego

  • Instalacja oprogramowania

  • Pełnienie funkcji System Managera dla wybranych systemów/komponentów środowiska teleinformatycznego

  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzętu oraz oprogramowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym/teleinformatycznym lub w trakcie studiów

  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego w zakresie: konfiguracji, instalacji, diagnozowania usterek i naprawy

  • Ogólna wiedza z zakresu peryferii wchodzących w skład środowiska pracy użytkownika

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • Znajomość zagadnień związanych z usługami poczty (Exchange)

  • Znajomość Active Directory i zarządzania domenami Windows

  • Wiedza o budowie sieci komputerowej, funkcjonowaniu Internetu

Mile widziane

  • Umiejętność pisania skryptów powershell

  • Wiedza o systemach Unix/Linux

  • Wiedza o budowie relacyjnych baz danych

  • Umiejętność pisania zapytań SQL

  • Podstawowa znajomość administracji systemami serwerowymi Windows

  • Znajomość ITIL

To oferujemy

Pracę w stabilnej firmie, w której:

 relacje i sposób zarządzania oparte są na zaufaniu,

 przełożeni nie mówią co masz robić, ale stawiają przed Tobą problemy, które należy rozwiązać,

 współpracownicy naprawdę robią to co kochają i zawsze chętnie Ci o tym opowiedzą,

 możesz nieustannie się doskonalić i poznawać nowe technologie,

 współtworzenie dobrej atmosfery jest tak samo ważne jak realizacja zadań,

 masz możliwość godzenia pracy z życiem prywatnym,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi