Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier systemów telekomunikacyjnych

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Wymagania:

    • Znajomość budowy sieci IP (LAN, WAN) i spotykanych w nich problemów
    • Doświadczenie w konfiguracji i wdrażaniu rozwiązań telefonicznych analog/ISDN/SIP/H.323
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, z uwzględnieniem terminologii technicznej (udział w szkoleniach, kontakt z Supportem producenta)
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oczekiwania:

    • Zaangażowanie i sumienność
    • Odpowiedzialność za podjęte zadania
    • Nieprzeciętna chęć zdobywania nowej wiedzy
    • Poczucie humoru
    • Umiejętność pracy w zespole oraz twórcze podejście do napotkanych wyzwań

    Zakres obowiązków:

    • Współpraca z działem handlowym na etapie opracowywania koncepcji rozwiązania
    • Wdrażanie systemów teleinformatycznych i teletechnicznych opartych na technologii IP
    • Wsparcie powdrożeniowe systemów teleinformatycznych

    Mile widziane:

    • Umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych (przełączników/ routerów/ punktów dostępowych)
    • Znajomość rynku rozwiązań telekomunikacyjnych
    • Znajomość systemów firmy Innovaphone i/lub Ascom
    • Doświadczenie z technologiami bezprzewodowymi (DECT/WiFi)

    Oferujemy:

    • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
    • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole
    • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie