Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Systemów Wbudowanych (Embedded)

TERMA Sp. z o.o.

  • Czaple (pow. kartuski)

    Czaple (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie innowacyjnych produktów i rozwiązań z zakresu Smart Home w oparciu o nowoczesne technologie,

  • przygotowanie i uruchamianie układów prototypowych,

  • współpraca interdyscyplinarna z konstruktorami elementów mechanicznych oraz programistami aplikacji,

  • udział we wdrażaniu projektów do produkcji masowej,

  • organizacja i zarządzanie dokumentacją techniczną produktów elektrycznych,

  • przygotowywanie dokumentacji do certyfikacji produktów w międzynarodowych jednostkach badawczych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Elektronika, Elektryka, Mechatronika, Automatyka i Robotyka,

  • umiejętność programowania w C/C++ mikrokontrolerów,

  • praktyczna znajomość układów elektroniki cyfrowej i analogowej,

  • znajomość zasad projektowania PCB,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania Eagle, Fusion360,

  • posługiwanie się GIT na potrzeby pracy zespołowej,

  • doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami STM8, STM32,

  • znajomość protokołów komunikacji bezprzewodowej Bluetooth, Zigbee, Wi-Fi,

  • doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu wdrożeń projektów,

  • znajomość zagadnień z zakresu EMC.

To oferujemy

  • pracę w organizacji o płaskiej strukturze – nie mamy dyrektorów ani kierowników, dzięki czemu pracujemy w oparciu o motywację wewnętrzną,

  • technologie najnowszej generacji - zaczynając od maszyn, które wykorzystującą źródła laserowe w procesie cięcia, giętarki CNC do rur i blach, poprzez kompletnie wyposażone automaty tokarsko-frezerskie CNC, cele spawalnicze, najnowsze technologie głębokich wierceń, po systemy transportu podwieszonego w tym Power&Free,

  • elastyczny model wdrażania do Organizacji – możesz poszerzyć swoją wiedzę, poznając różne obszary i procesy,

  • nieustanny rozwój – możesz zmienić stanowisko, zespół lub obszar zgodnie z Twoimi preferencjami i potrzebami firmy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport,

  • możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego.

Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw. Mając ponad 30 lat doświadczenia, oferujemy nasze produkty nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach.

Przewiń do profilu firmy