Oferta pracy

Inżynier Systemów Wbudowanych (Embedded)

TM TechnologieO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, rozwój i integracja oprogramowania dla elektroniki wbudowanej (embedded),

  • testy oprogramowania i elektroniki,

  • analiza specyfikacji i wymagań klienta

  • współpraca z zespołem projektowym w zakresie projektowania nowych oraz usprawniania już wdrożonych produktów,

  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (elektronika, mechatronika, inżynieria oprogramowania lub kierunki pokrewne),

  • bardzo dobra znajomość języków C / C++,

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość podstaw elektroniki analogowej i cyfrowej,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej,

  • zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność i rzetelność.

Mile widziane

  • znajomość architektury mikrokontrolerów Microchip / ST,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • znajomość systemów kontroli wersji, wzorców projektowych oraz ich praktycznego wykorzystania,

  • umiejętność stosowania różnych technik testowania,

  • znajomość zagadnień z branży oświetleniowej.

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,

  • dobre i stabilne zatrudnienie w zakładzie, który mocno się rozwija,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia do pracy, szkolenia,

  • przyjazną atmosferę pracy.

TM Technologie

TM TECHNOLOGIE to polski producent oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie w branży produkcji urządzeń elektycznych staliśmy się liderem wśród producentów oświetlenia awaryjnego na skalę globalną.

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=c6hVtwPsK9o 🎬

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Ze względu na obecne obostrzenia związane z pandemią COVID-19 zastrzegamy sobie prawo, że rekrutacja może być przeprowadzona telefonicznie lub online.