Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Systemów Wbudowanych - Embedded

  • Kraków, Morawica (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z branży oświetleniowej poszukuje osób na stanowisko:

    Inżynier Systemów Wbudowanych (Embedded)
    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Morawica (pow. krakowski)

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie, rozwój i integracja oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded),
    • testy oprogramowania,
    • współpraca z zespołem projektowym w zakresie projektowania nowych produktów,
    • tworzenie dokumentacji technicznej.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (elektronika, automatyka i robotyka, informatyka lub kierunki pokrewne),
    • bardzo dobra znajomość języków C / C++,
    • praktyczna znajomość podstaw elektroniki analogowej i cyfrowej,
    • znajomość j. angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej,
    • zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole,
    • dokładność i rzetelność.

    Atutem będzie:

    • znajomość architektury mikrokontrolerów Microchip / ST,
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
    • znajomość systemów kontroli wersji, wzorców projektowych oraz ich praktycznego wykorzystania,
    • umiejętność stosowania różnych technik testowania,
    • znajomość zagadnień z branży oświetleniowej,
    • czynne prawo jazdy kat. B.

    W zamian oferujemy:

    • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
    • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem w formacie pdf za pomocą przycisku Aplikuj.
    W tytule maila proszę podać: „inżynier 05/18”

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
    Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail [email protected]
    Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez TM Technologie Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych.

    Administratorem danych osobowych jest TM Technologie Sp. z o.o. z siedzibą w: Morawicy, Morawica 355 („Administrator”):
    1. Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), będą przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) będą przetwarzane na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraził(a) Pani/Pan wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    1. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy rekrutacyjne.
    2. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
    3. Dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesłał(a) Pani/Pan swoje cv, a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych - przez okres 2 lat od przesłania cv.
    4. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
    • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    1. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
    2. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
    3. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.