Inżynier Systemów Wbudowanych (Embedded)

TM TechnologieO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, Morawica 355, 32-084 Liszki, Polska

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma z branży oświetleniowej poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków (okolice), Morawica (pow. krakowski)

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, rozwój i integracja oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded),
  • testy oprogramowania,
  • współpraca z zespołem projektowym w zakresie projektowania nowych produktów,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (elektronika, automatyka i robotyka, informatyka lub kierunki pokrewne),
  • bardzo dobra znajomość języków C / C++,
  • praktyczna znajomość podstaw elektroniki analogowej i cyfrowej,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej,
  • zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i rzetelność.

Atutem będzie:

  • znajomość architektury mikrokontrolerów Microchip / ST,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • znajomość systemów kontroli wersji, wzorców projektowych oraz ich praktycznego wykorzystania,
  • umiejętność stosowania różnych technik testowania,
  • znajomość zagadnień z branży oświetleniowej,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

W zamian oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Rekrutacja będzie przeprowadzona telefonicznie lub online.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy