Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier systemów wideo IP

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Teleste Video Networks Sp. z o.o. jest częścią firmy Teleste Corporation (www.teleste.com), posiadającej swoje oddziały i biura na całym świecie. W Polsce biura znajdują się w Krakowie i Wrocławiu.

    Miejsce pracy: Kraków

    Szukasz nowych, interesujących zadań? Chcesz się rozwijać i brać udział w międzynarodowych projektach?

    Mamy pracę dla Ciebie!

    Teleste Video Networks jest producentem systemów służących do nagrywania i transmisji wideo poprzez sieci IP. Dostarczamy systemy monitorujące autostrady, tunele, mosty i stacje kolejowe. Prowadzimy  projekty w większości krajów europejskich, a także w USA, Chinach oraz Australii.

    Wymagania:

    • Dobra znajomość architektury PC oraz systemów operacyjnych Windows
    • Dobra znajomość sieci IP
    • Język angielski płynnie w mowie i piśmie

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w testowaniu i wdrażaniu oprogramowania
    • Znajomość zagadnień administracji systemu Linux
    • Umiejętność tworzenia prostych skryptowych narzędzi do automatyzacji testów lub analizy wyników
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Zadania:

    • Testowanie urządzeń i oprogramowania
    • Analiza oprogramowania oraz przygotowywanie i wykonywanie testów systemowych
    • Wsparcie techniczne dla zainstalowanych systemów
    • Prezentacje i szkolenia klientów i partnerów

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym zespole
    • Dostęp do najnowocześniejszych technologii

    Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij CV oraz list motywacyjny w języku angielskim do dnia 20.10.2017  za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.
    (w temacie: KRK 10/2017).

    Na aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.