Inżynier systemów wideo IP

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-10-05
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2017-11-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Teleste Video Networks Sp. z o.o. jest częścią firmy Teleste Corporation (www.teleste.com), posiadającej swoje oddziały i biura na całym świecie. W Polsce biura znajdują się w Krakowie i Wrocławiu.

Miejsce pracy: Kraków

Szukasz nowych, interesujących zadań? Chcesz się rozwijać i brać udział w międzynarodowych projektach?

Mamy pracę dla Ciebie!

Teleste Video Networks jest producentem systemów służących do nagrywania i transmisji wideo poprzez sieci IP. Dostarczamy systemy monitorujące autostrady, tunele, mosty i stacje kolejowe. Prowadzimy  projekty w większości krajów europejskich, a także w USA, Chinach oraz Australii.

Wymagania:

  • Dobra znajomość architektury PC oraz systemów operacyjnych Windows
  • Dobra znajomość sieci IP
  • Język angielski płynnie w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w testowaniu i wdrażaniu oprogramowania
  • Znajomość zagadnień administracji systemu Linux
  • Umiejętność tworzenia prostych skryptowych narzędzi do automatyzacji testów lub analizy wyników
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zadania:

  • Testowanie urządzeń i oprogramowania
  • Analiza oprogramowania oraz przygotowywanie i wykonywanie testów systemowych
  • Wsparcie techniczne dla zainstalowanych systemów
  • Prezentacje i szkolenia klientów i partnerów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym zespole
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij CV oraz list motywacyjny w języku angielskim do dnia 20.10.2017  za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.
(w temacie: KRK 10/2017).

Na aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się