Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier systemów wizyjnych

VisionX

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 7007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Trzy Lipy 3b, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

VisionX

Trzy Lipy 3b

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • programowanie systemów wizyjnych w środowiskach LabView oraz VisionBuilder,

  • projektowanie ekranów operatorskich do obsługi systemów wizyjnych,

  • logiczne planowanie wymiany danych z urządzeniami peryferyjnymi jak roboty przemysłowe, sterownik PLC, bazy danych,

  • wdrażanie projektów bezpośrednio w największych zakładach produkcyjnych w Polsce,

  • praca w zespole i komunikacja z działem sprzedaży oraz R&D.

Nasze wymagania

  • tytuł inżyniera lub ostatni semestr studiów inżynierskich / magisterskich,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • prawo jazdy kat. B,

  • chęci do pracy, punktualność i obowiązkowość,

  • szczerość i słowność.

  • Atutem będzie minimalna znajomość Labview lub C#.

To oferujemy

  • jeśli nie masz doświadczenia nie martw się, nauczymy Cię wszystkiego,

  • możliwość szybkiego awansu i podwyżki, ludzie zatrudnieni 1,5 roku temu na tym stanowisku dziś są już kierownikami działów,

  • pracę w bardzo ciekawej dziedzinie, której równie dobrze nie nauczy Was nikt w Polsce,

  • możliwość pracy hybrydowej w dowolnych, odpowiadających Ci godzinach,

  • samochód służbowy do użytku prywatnego,

  • laptop, telefon do użytku prywatnego,

  • bardzo ciekawą pracę w wąskiej dziedzinie,

  • elastyczny czas pracy,

  • pakiety szkoleń, karta multisport,

  • dobrze wyposażone biuro i laboratorium.

O nas

Jesteśmy dostawcą personalizowanych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej opartych na systemach wizyjnych. Wdrożyliśmy z powodzeniem już ponad 100 aplikacji dla największych fabryk Polski północnej, centralnej, zachodniej i wschodniej. Opracowujemy własne algorytmy oraz produkty do kontroli wizyjnej. Realizujemy także aplikacje z wykorzystaniem analizy 3D oraz robotów przemysłowych. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.visionx.com.pl.