Inżynier Systemów Zasilania

Atende S.A.

  • ważna jeszcze dzień
    do: 09 gru 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Atende S.A.

Obrzeżna Zachodnia 37

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, utrzymanie, konfiguracja, konserwacja oraz naprawa urządzeń (praca w terenie);

  • Instalacje, uruchamianie i wdrażanie systemów zasilania;

  • Monitorowanie i odpowiadanie na zgłoszenia Klientów;

  • Szkolenie oraz instruktaż przedstawicieli Klienta z zakresu z elementów zasilania gwarantowanego.

Nasze wymagania

  • Znajomość oraz praktyczne doświadczenie z systemami zasilania gwarantowanego;

  • Znajomość instalacji, obsługi i serwisowania UPSów;

  • Znajomość instalacji, obsługi i serwisowania agregatów prądotwórczych;

  • Posiadanie świadectwa kwalifikacji w zakresie eksploatacji lub dozoru do minimum 1kV, uprawnienia SEP kategorii „E” lub „D”;

  • Ponad 3-letnie doświadczenie w pracy w branży elektryka, energetyka lub pokrewne;

  • Wykształcenie minimum średniego technicznego bądź wyższego;

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania złożonych problemów technicznych;

  • Gotowość do stałego pogłębiania wiedzy z zakresu wykonywanych prac;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji serwisowej oraz uczestnictwo w zagranicznych szkoleniach;

  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Znajomość instalacji niskoprądowych.

To oferujemy

  • Samochód służbowy do pełnej dyspozycji, laptop, telefon;

  • Odpowiedzialną pracę w zgranym zespole;

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji technicznych;

  • Szereg benefitów: opiekę medyczną, kartę sportową, kurs języka angielskiego oraz ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja nadesłanych aplikacji

2

Rozmowa Techniczna

3

Rozmowa z przełożonym oraz HR

4

Informacja zwrotna / złożenie oferty pracy

Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć?

  • Dbamy o naszą markę i kulturę organizacyjną, bo zaufanie na rynku to podstawa;

  • Współpracujemy z największymi graczami na rynku, bo lubimy ciekawe i zaawansowane technologicznie projekty;

  • Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, bo chcemy wspierać naszych pracowników;

  • Lubimy awansować naszych pracowników, bo wiemy, że rozwój jest dla nich ważny;

  • Dbamy o dobrą atmosferę w firmie, bo chcemy, abyś przychodził do pracy z uśmiechem;

  • Chcemy, abyś pracował z nami jak najdłużej, bo wiemy, że stabilizacja zawodowa ma znaczenie.

Opis stanowiska:

Inżynier Systemów Zasilania jest odpowiedzialny za utrzymanie urządzeń (zasilacze UPS, agregaty prądotwórcze, systemy kontroli dostępu, klimatyzacji precyzyjnej) oraz instalacji elektrycznych w ramach usług świadczonych przez firmę Atende. Praca obejmuje instalacje, naprawy, konserwacje oraz monitorowanie urządzeń napięcia gwarantowanego. Dodatkowe zadania obejmują wykonywanie drobnych przeróbek oraz instalacji sieci elektrycznej zasilającej wymienione urządzenia.