Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Systemowego Wsparcia Technicznego Klienta

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rockwell Automation (główne marki - Allen-Bradley i Rockwell Software) jest wiodącym na rynku globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie informatyzacji i automatyzacji zakładów przemysłowych. W tym roku mija 20 lat odkąd uruchomiono biuro sprzedaży w Warszawie. Dokładnie 10 lat temu powstała fabryka w Katowicach oraz biura w Katowicach i Sopocie (przeniesione później do Gdańska). Od tego czasu nasza firma stale się rozrasta: zaczynając od 100 zatrudnionych w 2006 roku, poprzez 500 osób w 2010, aż po dzień dzisiejszy z ponad 1200 pracownikami. Produkujemy i dostarczamy produkty i usługi na skalę lokalną, regionalną i globalną, wewnątrz grupy RA i do klientów docelowych. Zakres usług Rockwell Automation obejmuje: sprzedaż, doradztwo techniczne, wsparcie techniczne 24/7,centrum badawczo-rozwojowe, produkcje, realizacja projektów i usług serwisowych, kompleksowe systemy, szkolenia na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Rockwell Automation w Polsce jest dużą i dojrzałą organizacją, uznanym producentem, dostawcą usług i pracodawcą.

    Miejsce pracy: Katowice

    Poszukujemy kandydata z doświadczeniem w danej specjalizacji, potrafiącego rozwiązać różnorodne problemy techniczne w zakresie automatyki przemysłowej, w kreatywny i efektywny sposób.

    Zakres obowiązków:

    • udzielanie wsparcia technicznego klientom oraz inżynierom, technikom i specjalistom produktowym, którzy diagnozują i rozwiązują problemy techniczne pojawiające się u klientów;
    • monitorowanie pojawiających się alarmów po stronie klienckiej oraz podejmowanie odpowiednich działań mających na celu ich eliminację;
    • raportowanie pojawiających się błędów projektowych oraz problemów związanych z utrzymaniem ruchu do grupy inżynieryjnej;
    • możliwe zaangażowanie w tworzenie aplikacji, testowanie i instalowanie ich u klienta oraz przeprowadzanie szkoleń;
    • możliwe uczestniczenie we wdrożeniach i uruchomieniach zakontraktowanych instalacji;
    • poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie posiadanych umiejętności specjalistycznych;
    • udział w wewnętrznych szkoleniach dostosowujących doświadczenie kandydata do wymagań stanowiska.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, energoelektronika, mechatronika elektryczne lub pokrewne);
    • doświadczenie w branży automatyki przemysłowej, w tym we wsparciu technicznym, rozwiązywaniu problemów klienckich, projektowaniu systemów automatyki
    • umiejętność programowania, diagnozowania oraz konfigurowania sterowników PLC.
    • znajomość techniki napędowej:
      • umiejętność konfigurowania, diagnozowania przekształtników częstotliwości (falowników) poparta znajomością teoretycznych podstaw ich działania i budowy
      • znajomość  silników indukcyjnych AC, silników prądu stałego DC
      • znajomość serwonapędów będzie dodatkowym atutem
    • znajomość sensoryki przemysłowej
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • umiejętność efektywnej pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu;
    • umiejętność właściwego ustalania priorytetów;
    • zdolność komunikacji ze wszystkimi szczeblami managmentu;
    • gotowość do pracy zmianowej oraz w wybrane weekendy.
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie nabyte przy uruchomieniach systemów automatyki lub wcześniejsza praca na utrzymaniu ruchu.

    WHY US?

    • FLEXIBLE SCHEDULE
    • CREATIVE ENVIRONMENT
    • FRIENDLY ATMOSPHERE
    • PROFESSIONAL TRAINING
    • GLOBAL TEAM
    • PEOPLE CENTRIC
    • LANGUAGE COURSES
    • BENEFITS PACKAGE
    • CAFETERIA SYSTEM
    • ANNUAL BONUS
    • LUNCH FUNDS
    • ADDITIONAL BONUSES
    • LIFE INSURANCE
    • PRIVATE HEALTH CARE

    Why us?

     flexible schedulecreative environmentfriendly atmosphereprofessional trainingglobal teampeople centriclanguage courses
    benefits packagecafeteria systemannual bonuslunch fundsadditional bonuseslife insurance private health care
    Are you interested?

    If you are interested in the vacancy, please send your application in English by online form.

    If you have any questions please contact us at: [email protected]

    We kindly inform that this offer is conditional and chosen candidates will have to go through background check process, performed by an external company. In case of negative verification results, Rockwell Automation will be entitled to withdraw the offer without any consequences.

    All applications should have written the following clause:

    Administratorem danych jest Rockwell Automation Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawa 01-797, Powązkowska 44C. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.