Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Systemowy – Administrator

NGE Polska Sp. z o.o.

5 0008 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • SQL

Mile widziane

  • VMware

  • Hyper-V

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się administracją systemów IT działających w NGE Polska oraz opiekuje się infrastrukturą firmy

  • Dodatkowo współtworzy projekty realizowane w oparciu o wiodące rozwiązania teleinformatyczne. Aplikując masz niepowtarzalną szansę na rozwój swoich umiejętności w zakresie nowych technologii oraz na nabycie doświadczenia przy realizacji interesujących projektów.

  • Będąc w naszym zespole zyskujesz możliwość aktywnego uczestnictwa we wszystkich etapach rozwoju projektów: począwszy od pomysłu, doboru rozwiązania, poprzez wdrożenie, tworzenie dokumentacji, po utrzymanie.

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku na co dzień współpracuje z Pionem Handlowym; wykorzystując swoją wiedzę techniczną, wspiera procesy sprzedaży z zakresie oferowanych produktów i rozwiązań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze administracji, zarządzania oraz konfiguracji infrastruktury informatycznej

  • Bardzo dobra znajomość środowisk MS Windows (m.in. AD, Exchange) oraz Linux, na poziomie administratorskim

  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem PHP oraz znajomość SQL

  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych z zakresu serwerów, macierzy i wirtualizacji

  • Wiedza praktyczna z zakresu monitorowania infrastruktury (m.in. Zabbix, Cacti, LibreNMS)

  • Znajomość w zakresie utrzymywania rozwiązań centralnych kopii bezpieczeństwa (backup)

  • Znajomość technologii sieciowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość systemów wirtualizacji – VMware (vSphere, NSX), Hyper-V

  • Umiejętności zarządzania usługami Microsoft 365 (Exchange, SharePoint, OneDrive, Azure Active Directory)

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia, umiejętności i zaangażowania (zakres 4000 – 6000 zł netto)

  • Dynamiczny rozwój zawodowy, możliwość poszerzania wiedzy i kwalifikacji oraz zdobywanie cenionych w branży certyfikatów

  • Dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych

  • Udział w interesujących projektach

  • Uczestnictwo w konferencjach, szkoleniach i warsztatach specjalistycznych

  • Dostęp do Medicover Sport

  • Pyszną kawę (aktualnie z palarni w Białymstoku)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • system premiowy

Firma NGE Polska Sp. z o.o. jest integratorem systemów informatycznych, który ciągle rozwija swoje kompetencje i zwiększa zakres technologii, którymi się zajmuje. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań dostosowanych do specyfikacji Klienta i dających mu najlepsze szanse na rozwój.

NGE Polska jest integratorem systemów informatycznych, który swoją działalność skupia w dwóch głównych obszarach: systemy do bezpiecznej transmisji oraz systemy do przetwarzania i przechowywania danych. Firma realizuje projekty począwszy od etapu konsultacji i określenia potrzeb Klienta, poprzez dostawy i usługi wdrożeniowe, aż do usług serwisowych i utrzymaniowych.

NGE Polska bardzo dba o odpowiedni dobór partnerów technologicznych; staramy się oferować produkty wiodących firm na świecie oraz konsekwentnie budować kompetencje w zakresie stosowania najnowocześniejszych technologii.

Przewiń do profilu firmy