Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Systemowy - Administrator IT

CONPEEK sp. z o.o.O firmie

8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • 1 Maja 24/3
    Sochaczew, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

CONPEEK sp. z o.o.

1 Maja 24/3

Sochaczew

Nasz zespół od 15 lat zajmuje się rozwojem systemów telekomunikacyjnych wspierających biznes. Z uwagą słuchamy klientów zarówno na etapie wdrożenia, jak i w trakcie eksploatacji rozwiązania. Pozwala nam to dobrze zrozumieć potrzeby biznesu w obszarze komunikacji z klientami. Wiemy jakie znaczenie ma prosta obsługa, łatwy wgląd do informacji oraz dostępność na wielu kanałach komunikacji. Wiemy także jak ważne jest wsparcie na każdym etapie projektu. Dzięki temu możemy dostarczyć produkt który zwiększając skuteczność działania wszystkich obszarów w firmie, gwarantuje rozwój biznesu.

Do naszego zespołu poszukujemy inżyniera systemowego (Linux) do zadań związanych z automatyzacją procesów wdrażania oprogramowania oraz utrzymania środowisk produkcyjnych i deweloperskich.

Zakres obowiązków:

  • Automatyzacja procesów wdrożeń, aktualizacji oraz zarządzania konfiguracją
  • Zarządzanie serwerami oraz usługami uruchomionymi na systemach Debian/CentOS/RHEL.(ok. 100 hostów)
  • Identyfikowanie, diagnozowanie i rozwiązywaniem problemów systemowych
  • Udział w tworzeniu koncepcji rozwiązań teleinformatycznych w obszarze infrastruktury IT i systemów Linux
  • Projektowanie środowisk i usług wysokiej dostępności – przede wszystkim z obszaru serwerów aplikacyjnych, baz danych oraz infrastruktury IT
  • Zarządzanie siecią LAN na potrzeby środowisk rozwojowych i testowych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu administracji w środowisku Linux (Debian/CentOS/RHEL)
  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych, w tym model TCP/IP, routing, NAT, VLAN
  • Umiejętność pisania skryptów automatyzujących, również z wykorzystaniem relacyjnych baz danych
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji git
  • Dążenie do rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub pokrewnym
  • Znajomość zagadnień z obszaru VoIP (SIP)
  • Znajomość mechanizmów wysokiej dostępności (Corosync, Pacemaker, DRBD)
  • Doświadczenie w zakresie budowania procesów CI/CD
  • Doświadczenie w konteneryzacji aplikacji (Docker, Kubernetes)

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę
  • Wynagrodzenie 8000 - 12000 PLN netto + VAT
  • Zatrudnienie na zasadach B2B
  • Elastyczne godziny pracy (8h pomiędzy 08:00 a 18:00)
  • Możliwość pracy zdalnej

Ogłoszenie archiwalne