Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier systemowy (bankowość)

Comarch SAO firmie

Comarch SA

aleja Jana Pawła II 39A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • PL/SQL

  • SQL

Mile widziane

  • JBoss Application Ser

System operacyjny

O projekcie

Pracujemy z systemami bankowości elektronicznej naszego autorstwa. Nasz zespół jako 1 i 2 linia wsparcia zapewnia obsługę klienta w Polsce, ale także za granicą. Do naszych obowiązków należy m.in. wsparcie merytoryczne klienta, diagnoza oraz rozwiązywanie problemów. Zainteresowany? Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów systemowych

  • Analiza procedur PL/SQL

  • Tworzenie zapytań SQL

  • Diagnozowanie problemów na serwerach, tworzenie i wdrażanie zabezpieczeń

  • Współpraca z zespołami programistów, dostarczanie potrzebnych danych

  • Obsługa klienta również w języku angielskim

  • Sporządzanie dokumentacji, analiz, raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne

  • Wiedza z zakresu: SQL, PL/SQL, systemów Linux (tryb tekstowy, pisanie skryptów, zarządzanie systemem) na poziomie użytkownika

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne

  • Profesjonalne podejście do obowiązków - dokładność, sumienność, odpowiedzialność, terminowość

  • Wysoka kultura osobista

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Znajomość systemu AIX

  • Serwerów aplikacyjnych (WebLogic, Jboss, WebSphere, Apache, Tomcat)

To oferujemy

  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT

  • Szansa nauki od najlepszych – w Comarch pracuje wielu specjalistów