Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier systemowy Comarch ERP XL

BR Konsorcjum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością REFLEKS Sp. k.

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ERP

Twój zakres obowiązków

  • Opiekę serwisową nad systemem Comarch ERP XL i aplikacjami zintegrowanymi

  • Wsparcie / helpdesk użytkowników w rozwiązywania problemów z systemem Comarch ERP XL

  • Bieżący nadzór nad infrastrukturą teleinformatyczną w firmie

  • Uruchamianie nowych punktów sprzedaży w zakresie organizacji i instalacji infrastruktury IT

Nasze wymagania

  • Dobrej znajomości systemu Comarch ERP XL, szczególnie modułów Sprzedaż i Administrator (wymaganie konieczne)

  • Wiedzy na temat struktury bazy danych systemu Comarch ERP XL

  • Znajomości relacyjnych baz danych i języka zapytań T-SQL,

  • Podstawowej znajomości budowy komputera klasy PC

  • Wiedzy z zakresu budowy i funkcjonowania sieci komputerowych

  • Umiejętności efektywnej pracy pod wpływem stresu i presji czasu

  • Gotowości do krótkich wyjazdów służbowych

  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej i dynamicznie i konsekwentnie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie bazowe + system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.