Oferta pracy

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Postępu 21D

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Macież dyskowa

  • Storage

  • wysoka dostępność

  • VMWare

  • NetApp

  • Hitachi

Mile widziane

  • sieć SAN

  • Linux

  • Red Hat

  • backup

  • Windows Server

  • sieć LAN

  • Kubernetes

  • kontenery

System operacyjny

O projekcie

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za wdrażanie, utrzymanie i serwis rozwiązań firmy VMware oraz systemów pamięci masowej u naszych największych klientów z obszaru administracji publicznej, sektora finansowego i telekomunikacyjnego.

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie, utrzymanie i serwis rozwiązań firmy VMware u naszych największych klientów.

  • Wdrażanie, utrzymanie i serwis systemów pamięci masowej u naszych kluczowych klientów.

  • Ścisła współpraca z architektami i kierownikami projektów.

  • Diagnostyka wspieranych systemów zdalnie i/lub w siedzibie klientów.

  • Analiza i rozwiązywanie awarii technicznych przy współpracy z inżynierami wsparcia Producentów obsługiwanych systemów.

  • Współpraca z innymi inżynierami w ramach zespołów ds. utrzymania i serwisu.

  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz rozwój wewnętrznej bazy wiedzy.

Nasze wymagania

  • Wiedzy i praktycznego doświadczenia z zakresy systemów wirtualizacji VMware (conajmnie vSphere)

  • Gotowości do rozwoju w obszarze pozostałych produktów VMware (Horizon lub NSX lub vRealize Suite) .

  • Wiedzy i praktycznego doświadczenia w obszarze systemów pamięci masowej (głównie Hitachi, NetApp) lub gotowości do rozwoju w obszarze rozwiązań tych producentów.

  • Analitycznego myślenia i umiejętność samodzielnego działania u klientów.

  • Umiejętności administrowania i diagnostyki obsługiwanych systemów.

  • Certyfikacji VMware VCP DCV lub gotowość podjęcia w krótkim czasie egzaminów certyfikacyjnych w tym zakresie.

  • Gotowość podjęcia branżowych szkoleń oraz egzaminów certyfikacyjnych (VMware Hitachi, NetApp).

  • Gotowości na weryfikację kompetencji w procesie rekrutacji.

  • Wykształcenia technicznego (minimum średnie).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dobrej znajomość języka angielskiego (B2/C1).

  • Znajomość systemów operacyjnych (RedHat Linux, MS Windows Server),

  • Znajomość systemów backupu (Veeam, CommVault, Dell EMC),

  • Znajomość zagadnień z obszaru sieci LAN (Cisco)

  • Znajomość zagadnień z obszaru sieci SAN (Brocade, Cisco MDS)

  • Znajomość rozwiązań z zakresu konteneryzacji (Docker, Kubernetes, Openshift)

  • Znajomość rozwiązań z zakresu monitorowania infrastruktury Data Center (Zabbix, Nagios, Icinga, Veeam ONE)

  • Doświadczenie pracy w IT dużych firm z sektora finansowego lub telekomunikacyjnego.

Podział czasu pracy
30%

Wdrażanie

40%

Urzymanie

30%

Serwis

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 14

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Doświadczeni inżynierowie udzielą Ci wsparcie w rozwoju zawodowym.

  • Będziesz uczestniczył w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych.

  • Damy Ci możliwość zdobycia certyfikatów branżowych.

  • Będziesz miał szansę na pracę z ekspertami przy nietuzinkowych projektach z obszaru Data Center.

  • Damy Ci wybór co do rodzaju umowy: umowa o pracę, umowa B2B, a jeśli będziesz chciał to nawet zlecenie 😉

  • Gwarantujemy przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole, który umie ze sobą współpracować.

  • Pakiet sportowy (multisport), prywatna opieka medyczna (Medicover) oraz stabilne warunki zatrudnienia w firmie istniejącej na rynku od 1993 r., która mimo swojej długiej historii istnienia ma bardzo niekorporacyjny charakter.

  • Dostaniesz też od nas samochód służbowy, z którego będziesz mógł korzystać w celach prywatnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej. W Polsce firma koncentruje się na implementacji technologii IT w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Wdraża również systemy do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, APS, BI oraz EAM. S&T świadczy także usługi z zakresu projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych.

Przewiń do profilu firmy