Oferta pracy

Inżynier Systemowy - IT System Engineer

APOLLO AEROSPACE COMPONENTS sp. z o.o.O firmie

  • Mielec, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z rozwojem firmy, Supply Technologies (firma siostra Apollo Aerospace Components) poszukuje pracownika na stanowisko Inżynier Systemowy (IT System Engineer) do wsparcia jej działalności w ponad 70 placówkach na całym świecie.

Baza dla tego stanowiska jest w Mielcu, jednakże bezpośredni manager znajduje się w Minneapolis, dlatego biegła znajomość jeżyka angielskiego jest niezbędna.

Opis stanowiska:

  • Zapewnianie pomocy technicznej i rozwiązywanie problemów w sposób satysfakcjonujący użytkownika końcowego - zarówno problemy sprzętowe, jak i aplikacyjne
  • Modyfikacja konfiguracji sieci i narzędzi
  • Dokumentacja wewnętrznych procesów
  • Przetwarzanie zgłaszanych problemów przez system ‘trouble ticketing’
  • Instalacja, testowanie i konfiguracja zmian sieciowych, poprawki
  • Wsparcie urządzeń mobilnych
  • Konserwacja Active Directory
  • Wsparcie i zarzadzania voice, VoIP i danymi

Wymagania:

  • Biegła znajomość angielskiego, w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe
  • Windows10, MS Office, MS Teams
  • Utrzymanie Active Directory i MS Exchange
  • Doświadczenie w serwisowaniu sprzętu komputerowy, drukarek, skanerów, peryferii komputerowych, urządzeń mobilnych (iOS)
  • Łączność komputera klienta - TCP/IP i VPN
  • Bardzo dobre umiejętności obsługi klienta i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność przekazywania informacji technicznych, zarówno ustnych, jak i pisemnych, szerokiemu gronu użytkowników
  • Praca w godzinach od 9.00 do 17.00

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji,
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy