Oferta pracy

Inżynier Systemowy IT

GostcompO firmie

Gostcomp

Sucharskiego 16

Wrocław

Gostcomp to firma oferująca szeroką gamę produktów i usług z zakresu zaawansowanych technologii informatycznych. Specjalizujemy się w rozwiązaniach, produktach i usługach
dla sektora medycznego. Na rynku działamy od 1999 roku. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

  • Administracja serwerami z systemem Microsoft Windows
  • Administrowanie siecią LAN i WAN
  • Administrowanie serwerami plików, backupu
  • Doradztwo w obszarze architektury teleinformatycznej Klientów
  • Wdrożenia i testowanie rozwiązań oferowanych Klientom
  • Uczestnictwo we wsparciu powdrożeniowym
  • Serwis urządzeń informatycznych
  • Wsparcie dla użytkowników

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami operacyjnymi z rodziny Windows Server z wykorzystaniem usług katalogowych Active Directory
  • Znajomość technologii i protokołów LAN/WAN (w oparciu o model OSI)
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność oraz zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • Prawo jazdy kat.B

Dodatkowymi atutami będą:

  • Posiadanie certyfikatów firmy Microsoft w zakresie zagadnień serwerowych
  • Znajomość zagadnień związanych z backupem danych
  • Znajomość zagadnień wirtualizacji systemów
  • Umiejętność obsługi urządzeń Cisco na poziomie co najmniej CCNA
  • Znajomość systemów serwerowych Linux/Unix i konfiguracji usług sieciowych (np. serwery WEB, MAIL, SAMBA)

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT dostępnymi na rynku
  • Nabycie doświadczenia przy realizacji innowacyjnych projektów prowadzonych na rzecz Klientów
  • Podniesienie kwalifikacji poprzez zdobycie specjalistycznej wiedzy, udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Interesującą pracę w stabilnej firmie posiadającej ponad dwudziestoletnie doświadczenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj teraz!".

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Gostcomp Oliwer Godlewski (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Gostcomp Oliwer Godlewski danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

ul. Mjr. H. Sucharskiego 16
52-205 Wrocław
tel. 71 718 17 88
[email protected]
www.gostcomp.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy